Komletní služby ve stavebnictví

Služby

Naše firma vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v oboru stavebnictví. Našim zákazníkům navíc zajišťujeme komplexní služby: kompletní projektovou a architektonickou přípravu díla, inženýrskou činnost a realizaci celé stavby „na klíč“ .

 

SÁDROKARTONÁŘSKÉ PRÁCE

Naší specializací jsou montáže půdních vestaveb, příček, předsazených stěn, oblouků, prostorových konstrukcí, kleneb, osvětlovacích ramp pro nepřímé osvětlení. Dále provádíme montáž sádrokartonových podhledů a zavěšených podhledů z kazet.

 

 

MINERÁLNÍ PODHLEDY

Minerální podhledy vám z širokého sortimentu naši pracovníci doporučí a namontují, čímž funkčně i esteticky dotvoří váš veřejný či komerční objekt.

VLASTNOSTI:

- rychlá montáž
- zlepšení tepelných a zvukových izolačních vlastností
- vysoká požární odolnost 30 - 120 min
- odolnost do 90% relativní vzdušné vlhkosti ( využití v koupelnách, kuchyních )
- pěkný vzhled, velký výběr povrchových dezénů
- snadno se doplní zabudovaným osvětlením, klimatizační výstupy
- ukryjí instalační vedení a vzduchotechniku
- sníží světlou výšku místnosti

TEPELNÁ IZOLACE

Nedostatečný tepelný odpor obvodového pláště, strešní a stropní konstrukce, včetně podlahy v přízemí jsou nebezpečné poruchy, které hrozí poklesem teploty na vnitřním povrchu pod teplotou rosného bodu, tzn. nebezpečí kondenzace vodní páry a vznik plísní. Při rekonstrukci obvodového pláště, zateplení podkroví se musí současně zlepšit tepelně technické vlastnosti z důvodu snížení spotřeby tepla na vytápění.

Tyto energetické úspory docílíme dodatečným zateplením konstrukcí :

- obvodových stěn kontaktní - či provětrávané zateplení
- podkroví - mezi krovem a pod nimi
- stropu od nevytápěného podkroví - mezi trámy
- podlahy v suterénu, či přízemí ( bez temperovaného sklepu )

PLASTOVÁ OKNA

Tepelná izolace:
V období neustálého zdražování energií je tepelná izolace pro spotřebitele velmi důležitá. Tepelné ztráty oken představují 30-40% celkových ztrát. Samotný PVC profil izoluje podstatně lépe než standartní izolační dvojsklo. S použitím výkonnostního zasklení se docílí snížení součinitele prostupu celého okna.

Zvuková izolace:
Stále rostoucí zatížení dopravním hlukem škodí lidskému organismu a způsobuje řadu onemocnění. Plastová okna vykazují výborné zvukově-izolační vlastnosti a s příslušnými typy skel splňují požadované hodnoty pro ochranu před hlukem.

Bezpečnost:
Systém bezpečnosti lze vytvářet ve čtyřech stupních pomocí dodatečných prvků kování nebo s použitím bezpečnostního tvrzeného nebo vrstveného skla, případně v kombinaci se sklem s drátěnou vložkou. Vrstvené bezpečnostní sklo navíc přispívá ke ztlumení hluku.

ZATEPLENÍ BUDOV

Naše firma provádí zateplování obvodových plášťů budov "kontaktním zateplovacím systémem" renomovaných tuzemských i zahraničních dodavatelů zateplovacích systémů. Jako izolant je zde použit objemově stabilizovaný nebo extrudovaný polystyren či minerální vlna v deskách nebo lamelách. Povrchovou úpravu tvoří štěrkové omítky různých frakcí a struktur s fasádním nátěrem nebo přímo probarvené ve hmotě. Dále lze jako povrchovou úpravu použít obkladový kámen, štuk nebo fasádní obkladové pásky.

NÁTĚRY FASÁD

Hydrofobizační nátěr ( chrání povrch proti vodě, zpevňuje strukturu ). Nátěry fasádní barvou v široké škále odstínů ( prováděny zahraničními barvami a technologiemi, jsou barevně stálé, chemicky neutrální a odolné vůči stárnutí ), nátěr se provádí ve 2 vrstvách, včetně penetrace povrchu.

MONTÁŽ AKUSTICKÝCH PODHLEDŮ A OBKLADŮ

Naše firma se dále zabývá montáží akustických podhledů  a obkladů , které jsou zejména určeny pro  místnost se zvýšeným požadavkem na akustiku a sportovních haly. Používáme veškeré materiály, které jsou dostupné na trhu, zejména výrobky švédské firmy ECOPHON.

Kontakt

Bp-complet

bp-complet@seznam.cz

Sokolská 874
Tlumačov
763 62

+420602752959

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode